Oslo og omegn

Lokallagets vedtekter (vedtatt 21. mars 2018)

TILLITSVALGTE

Styret
Linda Rundquist Parr (leder) famparr@online.no Steinar Winther Christensen steinarwc@gmail.com Gunnar Lingjerde gunnar.lingjerde@parat.com Ivan Chetwynd ivangeorgechetwynd@gmail.com Christian F. Holst chholst@online.no Birthe Nielsen birthe.nielsen026@gmail.com Unn Nilsen nilsenunn@gmail.com

Bjørg-Eli Rinnan (vara) berinnan@online.no Finn Bjørnar Lund (vara) finnbjornar@gmail.com Bjørn Sveen bgsveen@gmail.com Knut Bryn (vara) knbryn@gmail.com Sigrid Nesje sigridnesje@gmail.com

Kontakt: Linda Parr, famparr@online.no,  tlf 456 65 780

ÅRSMELDINGER

Årsmelding 2016 
Årsmelding 2014
Årsmelding 2015

AKTIVITET

Aktivitetsoversikt august-desember 2017

Stortingsmarkeringene har vært en fast ordning gjennom flere år, på hver første fredag i måneden, kl. 11.00-12.30. Vi har hatt et tydelig budskap for hver markering og har engasjert mange forbipasserende i miljøsamtaler. Vi har gjerne vært 10-15 besteforeldreaktivister på markeringene, og av og til flere.

BESTENE VED STORTINGET